Półfinały wojewódzkie w drużynowym tenisie stołowym.

W dniu 12 marca 2012 roku odbyły się półfinały wojewódzkie Młodzieżowych Igrzysk w drużynowy tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowało 2 zespoły. Chłopcy zagrali w składzie Tarnowski Dawid - Kozioł Wojciech, natomiast dziewczęta reprezentowały Kalita Patrycja - Gołda Klaudia. Zawody odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej w Piórkowie (powiat opatowski). Zaszczytne II miejsce wywalczyli chłopcy, którzy przegrali tylko jeden pojedynek z rówieśnikami z SP w Dwikozach (1:3). Ponadto pokonali kolegów z SP Starachowice (3:1), SP Piórków (3:1), SP Boleszyn (3:0). Nieco mniej szczęścia miały dziewczęta, które zajęły V miejsce ulegając kolejno SP Ostrowiec Świętokrzyski (0:3), SP Piórków (1:3), SP Boleszyn (2:3), SP Dwikozy (1:3). Występ tenisistów należy uznać za spory sukces, a do rozgrywek finałowych zabrakło troszkę szczęścia.

GRATULUJEMY!!!